LoveShooters | O Nas
15606
page-template-default,page,page-id-15606,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O Nas

DLACZEGO MY?

 

Tworzymy wyjątkowe i bardzo osobiste filmy ślubne o niepowtarzalnym charakterze. Nie opieramy się na gotowych szablonach, lecz każdy film budujemy od podstaw dostosowując go do stylu i osobowości danej pary, a także charakteru miejsca, w którym odbywa się Wasza uroczystość.

 

Chyba nie musimy Was przekonywać, że niezwykle istotną częścią składową każdego dzieła filmowego jest jego ścieżka dźwiękowa. Jako pasjonaci dobrej muzyki dbamy o to by utwory będące tłem naszych produkcji doskonale współgrały z klimatem i nagranymi przez nas obrazami oraz oddawały w pełni głębię przeżyć głównych bohaterów Waszego wyjątkowego dnia.

 

Naszym zadaniem jest opowiedzieć Waszą historię w taki sposób, by w krótkiej formie zawrzeć najpiękniejsze i najważniejsze momenty ceremonii i zabawy zarejestrowane przez nasze kamery.

 

Pozwólcie, że zdradzimy Wam jeszcze pewien sekret, czyli co jest źródłem magii, która emanuje z naszych filmów. W związku z wyjątkowym charakterem współpracy na linii klient-twórca z jakim mamy do czynienia w przypadku filmów ślubnych, pragniemy by nasz kontakt z Parą Młodą, ale także gośćmi i rodziną od początku cechowała bezpośredniość i otwartość.

 

Jeżeli mamy spędzić u Waszego boku kilka bardzo osobistych godzin, chcielibyśmy poznać Was bliżej. Jeżeli goście mają się przy nas świetnie bawić i nie uciekać przed obiektywami, my musimy wtopić się w otoczenie i bawić razem z nimi, co z ogromną przyjemnością czynimy.

 

A wszystko to dlatego, że nasza praca, zarówno na etapie przygotowań, nagrań jak i mozolnego montażu nagranego materiału po prostu ogromnie nas cieszy. Na każdym etapie współpracy gwarantujemy Wam nasz uśmiech, wysoką kulturę osobistą i gotowość na spontaniczne zwroty akcji. Potrafimy żartem rozładować napiętą atmosferę czy też służyć dobrą radą wynikającą z naszego doświadczenia w branży ślubnej.